Scéna z filmu Touch of Love
Scéna z filmu Touch of Love
Scéna z filmu Touch of Love
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Touch of Love

Režie
Rok 
2019
Země
  • Česká republika
Délka
9min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Uprostřed pražského sídliště je jeden malý ateliér. Málokdo si jej všimne, ovšem právě zde se dějí velmi zajímavé věci. Nachází se zde totiž umělecká dílna pro zrakově handicapované děti. Scházejí se zde s pedagožkou a přes uměleckou činnost se snaží poznávat svět jinak než očima – přes speciální hračky poznávají, co je to čas, kreslí taktilními barvami to, co znají z jiných smyslů a s použitím různých přírodních materiálů poznávají abstraktní pojmy, nad kterými se většinou nezamýšlíme a nevnímáme, jak je složité je předat pro nevidomého člověka.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít