Scéna z filmu Tiptoeing
Scéna z filmu Tiptoeing
Scéna z filmu Tiptoeing
Scéna z filmu Tiptoeing
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Tiptoeing

Režie
Rok 
2019
Země
  • Jižní Korea
Délka
79min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Agricultural documentarist Kwon has documented her daughter’s growth in Tiptoeing. Her eight-year-old girl was born premature and diagnosed with possibility of cerebral palsy. She still walks on tiptoe. The director has inner conflicts in a mother’s position. Her daughter feels uncomfortable with her mom, because she pushes her not to tiptoe. Kwon's husband pushes her not to film their disabled daughter. Tiptoeing is a very honest and introspective documentary, dealing with solidarity and empathy between parents and children. [KIM Youngjin]

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít