Scéna z filmu Čiary
Scéna z filmu Čiary
Scéna z filmu Čiary
Scéna z filmu Čiary
Scéna z filmu Čiary
Scéna z filmu Čiary
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Čiary

Režie
Rok 
2021
Země
  • Slovensko
Délka
80min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Bratislava – typické postsocialistické město. Masivní výstavba nahrazuje staré novým, po městě se s blížícími volbami objevují billboardy s předvolebními sliby. Měnící se podoba města k nám kromě budov promlouvá prostřednictvím tamních obyvatel. Realitní agent Michal ukazuje klientům idylu spokojeného života v bratislavských bytech, zatímco dva řemeslníci malují nové dopravní značení. Kde končí veřejný prostor a začíná intimita?

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít