Scéna z filmu Skočím si jen pro cigarety
Scéna z filmu Skočím si jen pro cigarety
Scéna z filmu Skočím si jen pro cigarety
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Skočím si jen pro cigarety

Režie
Rok 
2018
Země
  • Francie
Délka
14min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Dvanáctiletý Jonathan žije se svou věčně zaneprázdněnou matkou, dospívající sestrou a také mnoha virtuálními muži. Ti se objevují v zásuvkách, skříních či prádelníku. Všichni mají stejnou tvář a vedou s chlapcem přátelský dialog. Citlivý, zároveň však s ironickou lehkostí a spoustou nejen vizuálních nápadů natočený film o emocích chlapce vyrůstajícího v neúplné rodině. (Anifilm)

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít