Scéna z filmu Údolí lucerniček
Scéna z filmu Údolí lucerniček
Scéna z filmu Údolí lucerniček
Scéna z filmu Údolí lucerniček
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Údolí lucerniček

Režie
Rok 
2018
Země
  • Kanada
Délka
93min 
Zvukové stopy 

Malebný animovaný příběh z prostředí malé vesničky sleduje malého chlapce Portera, který je požádán, aby pomohl své tajuplné babičce Olestine s prací. Vytváří totiž pro místní obyvatele lucernu u příležitosti letošních slavností. Tvorba jí však zavede k odhalování velkého tajemství, po němž prahne již několik let, čímž ohrozí budoucnost té aktuální.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít