Pool Level 175

Režie
Rok 
2007
Země
  • Rakousko
Délka
60min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Přehrada Tři soutěsky je jedním z nejambicióznějších a nejdražších stavebních projektů Číny. Celé obytné oblasti byly srovnány se zemí, aby uvolnily místo tomuto gigantickému stavebnímu plánu; zároveň se projektují nové části města jakožto součást celkové infrastruktury. Kamera sleduje tento dvojí proces demolice a výstavby zpovzdálí a bez dalšího komentáře, právě tím však podává bohaté svědectví.

 

<

p>

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít