Pod kůží / EN verze

Režie
Rok 
2007
Země
  • Francie
Délka
55min 
Zvukové stopy 
Titulky 

V roce 1989 padá berlínská zeď a v srdci města tak vzniká prázdná oblast Galiny. Do této “země nikoho”, kterou za sebou zanechala historie, se slétají mladí lidé z celé Evropy a plní ji chaosem své existence, svými touhami, svými násilnostmi. V té době se umělec a antropolog Ralph Marsault noří do života “Wagenburgen” a svou fotografickou a sochařskou prací zkoumá jeho podstatu: ta je antifašistická, anarchistická, punk-rocková, polokočovná. Po téměř dvaceti letech se dnes Marsault ke svým hrdinům vrací, jde do hloubky, vzpomíná a snaží se přijít na to, co bylo a stále je podstatou způsobu života, který si zvolili. Doprovází jej pařížský režisér a slavný vizuální umělec Victor Ede, který vykresluje fascinující obraz tajemného světa v samém středu naší společnosti, a při zkoumání jeho minulosti a přítomnosti zachází až na samý jeho okraj. Ralph Marsault slouží jako jeho prostředník.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít