Kassimův sen

Režie
Rok 
2007
Země
  • Spojené státy
Délka
97min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Příběh světového mistra v boxu Kassima Oumy – narodil se v Ugandě, byl unesen povstaleckou armádou a v šesti letech vycvičen na dětského vojáka. Po deseti letech bojů Kassim zběhl a začal nový život v Americe, kde prudce stoupal v boxerském žebříčku. Nyní trénuje na další souboj o světový titul, udržet své démony v ringu je však pro něj čím dál náročnější. Šance na shledání s rodinou závisí na udělení vojenské milosti ze strany těch samých velitelů, kteří mají na svědomí jeho únos.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít