Zuoz

Režie
Rok 
2006
Země
  • Rakousko
  • Falklandské ostrovy
Délka
71min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Život v hermeticky uzavřeném prostoru elitní švýcarské internátní školy Zuoz ukazuje snímek, který natočila její absolventka. Režisérka nás provází všemi zákoutími školy se stoletou tradicí, vychovávající potomky majetných a společensky vlivných rodin z celého světa. Zimní scenérie je kulisou mikrokosmu, v němž vládnou ctnosti liberalismu, disciplíny a úcty k autoritám. Kamera, která striktně pomíjí vnější svět, se ujal rakouský experimentátor Johannes Hammel.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít