Scéna z filmu Mechanical Love
Scéna z filmu Mechanical Love
Scéna z filmu Mechanical Love
Scéna z filmu Mechanical Love

Mechanical Love

Režie
Rok 
2007
Země
  • Dánsko
Délka
78min 
Titulky 

„Mechanická láska“ je dokument o vztahu mezi roboty a lidmi. Snímek představuje portrét lidí, kteří mají blízký vztah s robotem, a zavádí nás do hlavního chrámu robotí technologie v japonském Tokiu, dále do Braunschweigu v Německu a pak přes Itálii zpátky do Kodaně. Na své cestě po světě se režisérka Phie Ambo snaží poukázat na lidskou potřebu dávat lásku a na naši touhu být milováni, dva snad nejdůležitější aspekty života. Na hrdinech svého snímku také zkoumá kulturní rozdíly mezi tím, jak jsou citoví roboti přijímáni na východě a na západě.


Verze s dánskými titulky je dostupná pouze ve formátu DVD ke stažení.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít