1%

Režie
Rok 
2006
Země
  • Německo
Délka
56min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Německý exulant a dobrodruh Heinz „el Alemán“ (58) se spolu se svým nejlepším přítelem, Portugalcem Carlosem de Costou a Indiánem jménem Victor Hugo vydává za pokladem Juana de Deuse Limpia. Čeká je plavba po řece Rio Beni a boj s bolivijskou džunglí, který je zároveň bojem se stárnutím a bojem o přátelství na třecí ploše mezi vírou, nadějí a pochybami.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít