The Cat, the Reverend and the Slave

Režie
Rok 
2009
Země
  • Francie
  • Spojené státy
Délka
79min 
Zvukové stopy 
Titulky 

„Jaké to je, žít v našem světě a zároveň v alternativním virtuálním světě, který jste si částečně sami stvořili? Pro umělce je život ve dvou oddělených světech běžný, pro obyčejné lidi to však znamená něco trochu jiného. Například se připojit k „Furries“, „Goreians“ či k fundamentalistickým křesťanům. Touha osvobodit se od vlastního života a ponořit se do paralelního vesmíru a jeho kultury je hluboká a nenasytná. Della Negra a Kinoshita, autoři několika audiovizuálních projektů, představují fenomén Second Life jako praví umělci - bez odsudku, zato s otevřenýma očima a ušima.“ – Robert Koehler

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít