Scéna z filmu Bananas
Scéna z filmu Bananas
Scéna z filmu Bananas
Scéna z filmu Bananas
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Bananas

Režie
Rok 
2009
Země
  • Švédsko
Délka
88min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Největší světový ovocnářský koncern skončil u amerického soudu…za to, že otrávil své zaměstnance! Jedná se o první případ v historii, kdy malá americká právnická firma zastupuje dělníky z banánové plantáže v Nikaragui, jimž pesticidy užívané na plantáži způsobily neplodnost. Má malá právnická firma šanci uspět v boji s multimiliardářskou korporací? Nepřejde diváky po zhlédnutí napínavého snímku plného závažných odhalení na banány chuť? Příběh „Davida a Goliáše“ se vším všudy.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít