Scéna z filmu Hinterland
Scéna z filmu Hinterland
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Hinterland

Režie
Rok 
2009
Země
  • Francie
Délka
49min 

Na místě staré letecké základny vzdálené sedmdesát kilometrů od Berlína trůní obrovská kovová kopule připomínající vesmírnou loď, v níž se nachází pozoruhodný tropický park. Kromě poznávání parku samotného film odkrývá četné historické vrstvy, na jejichž základě vznikal, a nabízí tak neobvyklý úhel pohledu na jedno místo a jeho cestu dějinami. Snímek provádí poetickou archeologii našeho vztahu k času, prostoru a iluzím.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít