Traceurs

Režie
Rok 
2011
Země
  • Francie
Délka
7min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Parkour is more than just another urban sport. Like ancient pathfinders, the disciples of this sport rewrite the urban environment while looking for a new way to interact with the city. The traceurs roam the urban plains geometrically, challenging their bodies, while the director frames their movements with cubistic precision. Like graffiti art, parkour affirms the centrality of subjectivity in modern cities.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít