The Hypothesis of the Mokélé-Mbembé

Režie
Rok 
2011
Země
  • Francie
Délka
78min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Francouzský zoolog Michel Ballot již několik let pročesává džungli a bahnité říční břehy jihovýchodního Kamerunu a pátrá po zvířeti, které v žádné učebnici zoologie nenajdete. Nazývá se mokélé-mbembé. Pygmejové jej popisují jako nosorožce s krokodýlím ocasem a hadí hlavou. Někteří z nich tvrdí, že se s ním dokonce setkali. Jedná se o skutečného živočicha či o bájné stvoření?

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít