Scéna z filmu Vidím tě ve slovech, která nevidím
Scéna z filmu Vidím tě ve slovech, která nevidím
Scéna z filmu Vidím tě ve slovech, která nevidím
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Vidím tě ve slovech, která nevidím

Režie
Rok 
2013
Země
  • Česká republika
Délka
32min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Portrét? Skica? Kdo tu vlastně odzrcadluje koho a co odzrcadluje co? Do čeho všeho se promítá experimentální spisovatelka a fenomenální překladatelka Bohumila Grögerová a co se promítá do ní? Filmové tázání po tom, co je to vlastně portrét - a kolik toho může a nemůže zachytit. Film o slovech, struktuře psaných i natáčených textů a vnitřním pohybu, který nevyjde na povrch.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít