Scéna z filmu Standing on the Edge of the World
Scéna z filmu Standing on the Edge of the World
Scéna z filmu Standing on the Edge of the World
Scéna z filmu Standing on the Edge of the World
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Standing on the Edge of the World

Režie
Rok 
2012
Země
  • Kanada
Délka
105min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

César, Félou a Érik se několikrát pokoušeli dostat do Evropy, ale zůstali vězet ve městě Bamako v africkém Mali. Ač byli deportováni, stále si jdou za svým snem. Amih je pevně odhodlaná uniknout nenaplňujícímu životu a vytvořit lepší budoucnost pro sebe i pro své děti.
Tyto nepřímé oběti světové ekonomické krize by prostě rády žily podle svých představ. Jejich sny jsou stejné jako ty naše – žijeme ve stejném světě. A jejich slova, vyslovovaná v rozhovorech, v básních, ve zpěvu, v modlitbě či šeptem, hovoří právě o této pravdě. V jejich slovech tkví síla.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít