Scéna z filmu The State of the World
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

The State of the World

Režie
Rok 
2012
Země
  • Kanada
Délka
78min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Montreal. Ti-Red, kterého právě propustili z vězení, pročesává každý kout v okolí a pátrá po své přítelkyni. Marco a Rob se v drogovém opojení dají na prostituci. Daguy, umělec bez domova, jde navštívit svého kamaráda. Dění zachycuje sled dlouhých záběrů. Snímek, který se žánrově pohybuje mezi direct cinema a mise en scène, nás svou syrovostí, humorem a půvabem vrhá do divoké energie tohoto přehlíženého světa.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít