Faraway Roots

Režie
Rok 
2012
Země
  • Belgie
Délka
70min 
Zvukové stopy 
Titulky 

I travelled across Mauritania to find a tree that I saw from my window in Belgium. It wasn’t a mythical tree, but rather one that could be anywhere. On my way, I met men and women who shared their perception of this quest and in doing so, in a roundabout way they shared some of their visions of the world and of existence. For some, my tree was the sign from the spirits, of the invisible or a call from light. For others, it was the symbol of a history, a culture or the end of a period in time. For yet others, it was a tree that you see only when you get lost.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít