Ao Lugar de Herbais

Režie
Rok 
2012
Země
  • Portugalsko
Délka
32min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Z portugalského města Sintra, domova spisovatelky Marie Gabriely Llansol, se prostřednictvím fotografií, textů a předmětů vážících se k belgické vísce Herbais vydáváme po autorčiných stopách. V této malé zemědělské vesnici se spisovatelka v roce 1980 usadila a žila zde až do roku 1985. V tamější izolaci psala zcela jinak než kdykoli předtím.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít