Scéna z filmu As Long As There's Breath
Scéna z filmu As Long As There's Breath
Scéna z filmu As Long As There's Breath
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

As Long As There's Breath

Režie
Rok 
2010
Země
  • Spojené státy
  • Nepál
Délka
57min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Stephanie Spray se v roce 1999 vydala do Nepálu studovat hudbu, náboženství a jazyky, a od té doby se hojně věnovala potulnému umění (Dhulna Jāne) s komunitou potulných muzikantů jménem Gandharba. Režisérka, jíž nevyhovují konvence antropologických a dokumentárních filmů, ve snímku experimentuje s dobou trvání a vytváří volný narativ, který se točí kolem témat nepřítomnosti, touhy a naděje. Viennale 2013

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít