Scéna z filmu Mardi Gras: Made in China
Scéna z filmu Mardi Gras: Made in China
Scéna z filmu Mardi Gras: Made in China
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Mardi Gras: Made in China

Režie
Rok 
2005
Země
  • Spojené státy
Délka
73min 
Jazyky ve filmu 

Winner of twenty-one national and international awards, Mardi Gras: Made in China follows the path of Mardi Gras beads from the streets of New Orleans during Carnival – where revelers party and exchange beads for nudity – to the disciplined factories in Fuzhou, China – where teenage girls live and sew beads together all day and night. Blending curiosity with comedy, Mardi Gras: Made in China is the only film to explore how the toxic products directly affect the people who both make and consume them.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít