Scéna z filmu Time and Time and Again
Scéna z filmu Time and Time and Again
Scéna z filmu Time and Time and Again
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Time and Time and Again

Režie
Rok 
2014
Země
  • Island
Délka
50min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Dva umělci a jeden vědec – každý z nich si žije po svém, přesto mezi nimi existuje kosmické spojení. Snímek zachycuje život a dílo konceptuálního umělce Hreinna Fridfinnssona a zkoumá prchavou povahu času a paměti, minulosti a současnosti. Vědec z laboratoře času ve Finsku odhaluje pozadí experimentu, v jehož rámci byli dva chlapci – dvojčata v raném věku odděleni a vyrůstali na různých místech. Ukáže se, že díky gravitaci stárli každý jinak. Mladší z nich totiž žije v islandských horách, starší pak u moře v Amsterdamu. Oba dva zasvětili život umění.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít