Impulse Fever

Režie
Rok 
2014
Země
  • Palestinian Territory
Délka
16min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Recalling a military raid in Bethlehem, Impulse Fever follows the missed opportunity of recording an injustice to reconcile images that are present but never captured. Influenced by Hervé Guibert's notion of the Ghost Image, narration and collage examine the site of the raid, an Ottoman wall of an ancient guest house, and an anthropometric medical book found at a 24-hour bookstore.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít