Není to film

Režie
Rok
2011
Země
  • Írán
Délka
78min
Zvukové stopy
Titulky

"Není to film", propašovaný na festival v Cannes, byl natočen s Džafarem Panahím v jeho teheránském bytě, kde slavný režisér čekal na rozhodnutí odvolacího soudu. V jednom dni pil čaj, telefonoval, díval se na televizi a uvítal návštěvu. Všechny nejvšednější okamžiky se stávají výjimečnými s vědomím rozsudku k šesti letům vězení a zákazu natáčet filmy po dobu dvaceti let.


Z důvodu licenčního omezení není film dostupný v následujících zemích: Argentina, Austrálie, Rakousko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Kanada, Chorvatsko, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Chile, Írán, Izrael, Itálie, Japonsko, Kosovo, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Makedonie, Mexiko, Černá Hora, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rusko, Srbsko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tunisko, Turecko, Spojené království, Uruguay, USA.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.