Scéna z filmu Crowds
Scéna z filmu Crowds
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Crowds

Režie
Rok 
2015
Země
  • Nizozemsko
Délka
7min 

As intensity of the sounds of the crowd and instruments increases, so does the abstraction of the images: together they nail the essence of mob mentality, the fury and the ecstasy; the visceral thrill of being part of something bigger than yourself. This needs to be viewed large and loud! Screens before Fashion House Marga Weimans and one-off screening in the compilation programme Avant-premières.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít