Scéna z filmu Earth’s Golden Playground
Scéna z filmu Earth’s Golden Playground
Scéna z filmu Earth’s Golden Playground
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Earth’s Golden Playground

Režie
Rok 
2013
Země
  • Rakousko
  • Kanada
Délka
106min 
Zvukové stopy 

Since the first Gold Rush in the late 1890s the Yukon with its legendary Klondike gold fields has been a remote land shrouded in mystery. In times of economic instability the high price of gold makes the search for the precious metal all the more attractive. Individual miners compete in this modern day gold rush tale about the quest for the fabulous mother lode, the source, which, despite decades of exploitation, is still believed to lie hidden underground.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít