Scéna z filmu Princova cesta
Scéna z filmu Princova cesta
Scéna z filmu Princova cesta
Scéna z filmu Princova cesta
Scéna z filmu Princova cesta

Princova cesta

Hloubavý animovaný příběh o netradičním přátelství. Tom je mladík, kterého zrovna v životě nic moc netěší. Během jedné ze svých procházek po pobřeží najde zraněného staříka... Brzy se však ukáže, že stařík je ve skutečnosti princ z jiného kontinentu, a že ne každý má z jeho nalezení radost. Dvojice přátel, již svedla dohromady zvláštní náhoda, se vydává na cestou plnou magických míst a nečekaných událostí.

Když při jedné ze svých procházek po pobřeží objeví mladý opičák Tom bezvládného a zraněného starce, netuší, jak velké tajemství před ním leží. Prošedivělý muž je princem, který pochází z neznámého kontinentu. Mezi ním a mladíkem se začne odvíjet překvapivé přátelství. V Tomově světě, z něhož se vytratila radost, nadšení i smysl pro dobrodružství působí pošetilý starý princ jako zjevení, které ale ne všichni vítají s nadšením. Dva přátele čeká magická cesta za poznáním, která vede skrze podivuhodné velkoměsto až do neprobádaných hlubin lesa. Film Jeana-François Laguionie a Xaviera Picarda je okouzlující poklonou imaginaci a ódou na přátelství nespoutané konvencemi.

Ve spolupráci s

  • Artcam

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2019
Země
  • Francie
  • Lucembursko
Délka
77min 
Zvukové stopy 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít