Exkluzivně: Krátká radost zdarma

Krátká radost! Soutěžní sekce přímo z MFDF Ji.hlava 2021. Nejlepší krátké dokumenty ve světové premiéře. Sledujte nominované filmy zdarma a rozhodněte, který z nich si zaslouží Cenu diváků DAFilms. Hlasujte pro nejlepší film a vyhrajte roční předplatné nebo další festivalové ceny.

Staňte se porotou festivalu a rozhodněte o vítězi. Cena diváků DAFilms je oficiálním oceněním této sekce, díky kterému vítěz získá online distribuci a propagaci na portálu DAFilms v hodnotě 3000 euro. Sledujte všechny krátké filmy zdarma, stačí se zaregistrovat. Jednotlivé filmy můžete po jejich zhlédnutí ohodnotit pomocí hvězdiček. Automaticky budete zařazeni do slosování o tři roční předplatné na DAFilms a další ceny z festivalu MFDF Ji.hlava.

POZOR! Hlasování končí v neděli 24. října o půlnoci.

Ve spolupráci s

  • jihlava

Vybrané filmy

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.