V labyrintu ruské propagandy

Proč vypukla válka na Ukrajině? Jaké motivace má Vladimir Putin k takové agresi? Vybrali jsme pro vás 5 dokumentárních filmů, které sledují rozpínavost ruského vládce a jeho taktiky.

Ve výběru přinášíme unikátní svědectví nezávislých dokumentaristů, kteří nám nechávají nahlédnout nejen do mysli ruského vládce, ale i na vývoj Ruska v posledních 30 letech.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít