Zlín Film Fest: TEEN

Teenageři se na něco, co má víc než 10 sekund, přece nedívají! Přesto naší trojce ze sekce TOP TEEN TEN Zlín Film Festu věříme, že zaujme nejen dospívající publikum. Vydejte se s námi do světa dnešních teenagerů, možná se budete divit… Pospěšte si, filmy jsou dostupné do 15. června.

Davidovi je šestnáct, má krásnou přítelkyni, rodiče mu vytvářejí pohodlné finanční zázemí. Po přestěhování má nastoupit do nového hokejového týmu Vlků a zabojovat o místo brankářské jedničky. Jenže Smečka Vlků je pevně semknutý kolektiv a nováček to má těžké.

Britský thriller Společenská sebevražda je natočený na motivy Romea a Julie, vypráví o ničivém dopadu jedné zprávy na internetu. Po tom, co je za vraždu dvou teenagerů zatčen vyděšený kluk, musí přesvědčit policii o své nevině, a zachránit tak svého nejlepšího přítele.

A do třetice si nenechte ujít irské Rande na oko. Středoškolák Eddie se snaží přesvědčit spolužáky i sebe, že se mu líbí holky. Stejný problém má i jeho spolužačka Amber. A tak vymyslí geniální plán, budou předstírat, že chodí spolu!

Filmy jsou dostupné pouze do 15. června.

Ve spolupráci s

  • ZlinFF

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít