Originální snímky z FIDMarseille

Poznejte společně s námi nejzajímavější filmy významného filmového festivalu FIDMarseille z roku 2012 i 2011. Streamujte zdarma od 8. do 14. července!

Ponořte se hluboko do nitra současného příběhu druhé světové války zachyceného ve snímku Dragooned, a společně s 509. parašutistickým pěším praporem se vydejte do neprobádaných a nepřátelských oblastí živoucí historie. Snímek LES DERNIERS HOMMES se odehrává v psychiatrické léčebně v předvečer její demolice. V úvodu snímku nahlížíme rychlým trhavým pohybem kamery skrze okno v předzvěsti dalšího dění: cesty zvenku dovnitř unášené větrem.

Streamujte zdarma od 8. do 14. července!

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít