Nedokážete se rozhodnout?

Nedokážete se rozhodnout pro nejzajímavější dokument v našem katalogu, který čítá kolem 800 filmů? Nás baví stále vybírat to nejlepší, co nabízíme a proto jsme aktualizovali sekci Doporučujeme.

Nedokážete se rozhodnout pro nejzajímavější dokument v našem katalogu, který čítá kolem 800 filmů? Nás baví stále vybírat to nejlepší, co nabízíme a proto jsme aktualizovali sekci Doporučujeme. Naši dramaturgové totiž chtějí divákům nabídnout výkvět světového dokumentarního filmu od dokumentaristů jako jsou Petr Kerekeš, Zuzana Piussi, Nicolas Philibert, Agnes Varda, Bert Haanstra, Nikolaus Gerhaylter či Jorgen Leth.

Sekce doporučujeme tady

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít