Tři příběhy, tři ženy, jedna autorka: Zaostřeno na Anju Salomonowitz

DAFilms.cz nabízí vhled do dokumentární tvorby Anji Salomonowitz, renomované rakouské filmařky. Uvádíme 3 dokumentární filmy na hranici žánru, které si vysloužily mezinárodní uznání, získaly mnoho cen a zapsaly se do historie dokumentární tvorby: Carmen, You Will Never Understand This a It Happened Just Before.

Poslední celovečerní film Anji Salomonowitz Spain začal svou festivalovou kariéru k sekci Fórum na letošním Berlinale a jméno režisérky bude jistě často skloňováno i v souvislosti s uvedením jejího posledního dokumentu The 727 Days without Karamo do kino distribuce.
My ale máme Anju a její převážně dokumentární tvorbu v hledáčku dlouhodobě a nyní vám od 16. do 23. září nabízíme tři z jejích filmů ZDARMA K VIDĚNÍ: Carmen, It Happened Just Before, You Will Never Understand This.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít