Online předpremiéra dokumentární sci-fi Návštěva

Nenechte si ujít vaše první setkání „třetího druhu“ v exkluzivní jednodenní online předpremiéře posledního oceňovaného snímku dánského režiséra Michaela Madsena NÁVŠTĚVA! Zjistěte, jak je moderní civilizace připravena na setkání s mimozemskými návštěvníky, co znamená sousloví „galaktická diplomacie“ a jak to vypadá, když se stírají hranice mezi dokumentárním filmem a uměleckým vizuálním opusem.

Pozvěte si v neděli 1. května prostřednictvím DAFilms.cz do obývacího pokoje hvězdu dánské kinematografie, mimozemské cestovatele a odborníky z NASA na jedinečnou online předpremiéru dokumentární sci-fi NÁVŠTĚVA nabízenou ZDARMA!

Program je dostupný pouze pro diváky na území České republiky a Slovenska.

Na předpremiérové uvedení snímku navazuje v týdnu od 2. do 8. května celosvětově zdarma dostupná retrospektiva filmů režiséra Michaela Madsena. Snímek NÁVŠTĚVA zůstává pro české a slovenské diváky přístupný od pondělí 2. května za poplatek 1.99 euro.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít