Společně to zvládneme. Prodloužili jsme 40% slevu na roční předplatné do 31. května.

Šťastné a filmové z DAFilms!

Zvýhodněné předplatné na DAFilms.cz je dárek, který díky své různorodosti nikdy neomrzí. Pořídit jej můžete pro vaše blízké nebo jen tak – pro sebe.

Zvýhodněné předplatné na DAFilms.cz je dárek, který díky své různorodosti nikdy neomrzí. Pořídit jej můžete pro vaše blízké nebo jen tak – pro sebe.

Představa neomezeného přístupu k více než 1500 snímkům z celého světa může leckoho zaskočit. Přece jen – tolik filmů se za rok stihnout prostě nedá. Jenže pozor! Spolu s předplatným kupujete – řečeno internetovou obchodní terminologií - i exkluzivní “zákaznickou podporu”. O naše diváky se totiž vzorně staráme. Stejně jako v kamenném kině i u nás máme “program”. Připravují jej evropské kapacity v oboru, které mají dokonalý přehled o aktuálním dění v oblasti dokumentárního filmu i jeho historii. Filmy, které bodují na evropských festivalech a které pak brázdí kina (dle chuti, vůle a možností distributorů), jsou u nás uváděny často premiérově a v databázi i nadále zůstávají. Náš program navíc zahrnuje nejen čerstvé novinky a premiérové formáty typu day-and-date release, ale i těžce dostupné archivní lahůdky. Samozřejmostí jsou také filmové profily světoznámých i českých režisérů.

Předplatné navíc přináší: osobní uživatelský profil, vlastní diváckou historii, seznam snímků ke zhlédnutí, slevy na stahování filmů, filmový obsah bez reklam… A pozor: v novém roce chystáme navíc nový design s ještě příjemnějším uživatelským prostředím, spoustou nových funkcí a také – zdražení. Takže pomyslná vstupenka na 1500 filmů v online dokumentárním kině, které nemá nikdy vyprodáno, je nejen něco, z čeho se lze radovat celý rok, ale také výhodná investice. Do kultury, reality, poznání, zábavy i strachu… Račte dál!


Foto: © Muzeum Karla Zemana

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.