Dokumentární věda

Pohlédněte s námi na vědecké objevy dokumentárníma očima. Náš filmový výběr tentokrát spojuje vědecké zkoumání a filmový jazyk, ať už se jedná o dokumentární sci-fi Návštěva dánského režiséra Michaela Madsena, francouzský přírodovědný snímek Inteligence rostlin nebo filmy věnované vztahu člověka a robota. Podívejte se, jak filmaři a vědci nacházejí společnou řeč!

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít