Hledáčkem mistra fotografie

Čtyřicet let od vzniku ikonických snímků ruské invaze v srpnu 68 se světoznámý český fotograf Josef Koudelka znovu vydává pracovat do míst, kde zuří konflikt. Dokument Koudelka fotografuje Svatou zemi natočený v průběhu pěti let jeho asistentem Giladem Baramem je intimní a vůbec první vypovědí o Koudelkově jedinečném tvůrčím přístupu. Připojte k jejich fotografickému putování izraelsko-palestinskou krajinou, jež Vám portál DAFilms.cz zprostředkuje exkluzivně na 3 měsíce, a sledujte práci jednoho z největších žijících mistrů fotografie.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít