Sbalte si na cestu filmovou mapu My Street Films

Projekt My Street Films funguje už čtvrtým rokem a od té doby se online filmová mapa postupně plní krátkými snímky ze zemí Visegradské čtyřky, ale také z Británie i Ukrajiny.

My Street Films mapuje život v ulicích evropských měst a vyzývá veřejnost k natáčení vlastních krátkých filmů, které vyprávějí příběhy míst a lidí kolem nás. Pokud ještě nemáte naplánovanou dovolenou, nechte se inspirovat k letním výletům a přibalte si s sebou mapu, která se nikdy nezmuchlá. Už jste byli v Budapešti nebo v Krakově?

Komu naše malá ochutnávka nestačí, může cestovat prstem po mapě na MyStreetFilms.org.

Projekt My Street Films byl podpořen Visegradským fondem.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít