Krátká radost: Hlasujte pro nejlepší film!

Krátká radost je tradiční soutěžní sekce MFDF Ji.hlava, která představuje ty nejlepší krátké dokumenty. Letos poprvé se rozhodovací pravomoc přesouvá k vám, divákům. Jaký film je podle vás nejlepší?

Než odjedete na Vysočinu, zkuste si roli porotce a dejte hlas nejlepšímu filmu! Krátká radost bude online zdarma na DAFilms.cz až do 22. října! Vítězný film získá cenu diváků DAFilms, která bude předána na Slavnostním zahájení MFDF Ji.hlava dne 24. října 2017. Cena zahrnuje online distribuci a propagaci v hodnotě 3000 EUR.

Pro zhlédnutí filmů stačí být zaregistrovaný na webu DAFilms, poté můžete také hlasovat přímo na této stránce. Všechny hlasující zároveň zařazujeme do soutěže o roční předplatné na DAFilms, tričko, katalog a tašku MFDF Ji.hlava, stejně jako pozvání pro dva na Industry Party pro filmové profesionály a zakončení festivalu přímo v Jihlavě!

POZOR! Hlasování skončilo v neděli 22. října ve 12:00 středoevropského letního času.

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Členové Doc Alliance

Doc Alliance je tvůrčí partnerství 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu. Naším cílem je prosazování žánru dokumentárního filmu, podpora jeho rozmanitosti a propagace kvalitních autorských dokumentárních snímků.