Ozvěny Doclisboa

I když festival Doclisboa slavnostně ukončil svůj jubilejní patnáctý ročník již před několika týdny, jeho program nyní pokračuje v online prostoru na DAFilms.

Portugalsko nepřineslo světu jen mořeplavce a jejich zámořské objevy, ale také dokumentaristy, kteří umí hledat ta nejlepší témata a zajímavé postavy.

Přesuňte se s námi do Lisabonu a nechte se unést čerstvými portugalskými dokumenty: o známé vinařské oblasti Beiras, o každodenní tiché práci tří mužů či o tom, co vše se dá najít v korespondenci Arthura Rimbauda. Užijte si zemi omývanou Atlantikem očima samotných Portugalců a sledujte nejlepší portugalské dokumenty až do 21. ledna 2018!

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít