Největší letní hity

Užijte si poslední srpnový týden naplno ve společnosti těch nejlepších českých i světových dokumentů. Jaké filmy a témata vás potkávaly během letošních prázdnin a letních dovolených? Zaujaly vás novinky nebo jste dávali přednost spíše starším, osvědčeným titulům, na které jste se chystali už dlouhou dobu?

Abychom si pomalu končící léto ještě trochu prodloužili, podívejte se s námi, jaké dokumentární poklady vás tuto letní sezónu zajímaly nejvíce.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít