Krátká radost: Rozhodněte o vítězi!

Krátká radost je tradiční soutěžní sekce MFDF Ji.hlava, která představuje ty nejlepší krátké dokumenty z celého světa. I letos vám všechny nominované filmy přinášíme ve světové premiéře online. Hlasujte pro nejlepší film, který získá cenu diváků DAFilms.

Podívejte se na nominované krátké dokumenty v sekci Krátká radost a sami rozhodněte, který je podle vás ten nejlepší! Vítězný film získá cenu diváků DAFilms, která bude předána na Slavnostním zahájení MFDF Ji.hlava dne 24. října 2019. Díky tomuto ocenění bude film nominován do širšího výběru amerických Oscarů a získá online distribuci a propagaci na portálu DAFilms.cz v hodnotě 3000 euro.

POZOR! Hlasování končí v úterý 22. října o půlnoci středoevropského letního času.

Všechny krátké filmy jsou ke zhlédnutí zdarma, stačí se zaregistrovat na webu DAFilms. Hlasovat můžete přímo na této stránce. Všechny hlasující zároveň zařazujeme do soutěže o tři roční předplatné na DAFilms!

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít