CAMP KINO

Jak nás ovlivňují věci a architektura, kterou se obklopujeme? Možná nad tím dnes vzhledem k pandemii přemýšlíte více než před půl rokem. Některé zvyklosti jsme museli změnit. Co skutečně potřebujeme k životu? Jak se bydlí v jiných zemích? Jaké domy se staví na jiných kontinentech? A jaká je budoucnost měst?

Podívejte se pod ruce architektů, na příběhy lidí, kteří změnili svoje zažité konvence. Společně s CAMPem jsme pro vás připravili výběr filmů zaměřených na architekturu, urbanismus a život ve městech. Jsou to naše oblíbené filmy, které jste již mohli v CAMPu vidět, doplněné o další snímky z databáze DAFilms. Filmy pro vás zpřístupňujeme vždy na omezenou dobu exkluzivně zdarma, tak CAMP KINO nepromeškejte.

Program:
01/05 – 28/05
Max Kestner: The World in Denmark

01/05 - 14/05
Anji Sauvé Clubb: Nomád ve městě
Zaheed Mawani: Three Walls

15/05 - 28/05
Petri Luukkainen: Mý věci
Hercli Bundi: The House in the Park

28/05 - 11/06
Kaspar Astrup Schröder: Big Time

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít