Aussie & Kiwi Film Fest Online

G‘day! & Kia ora! 7. ročník přehlídky filmů z druhé strany zeměkoule je vaše pohodlná cesta do Austrálie a na Nový Zéland v době, kdy obě země mají zavřené hranice. Navzdory lockdownu vybírejte od 19. do 29. listopadu na DAFilms.cz z devíti filmových zaoceánských hitů. Přinášíme novinky i výběr z toho nejlepšího z našich uplynulých ročníků, co je radost sledovat. Překonejte 16 000 kilometrů během pár kliků, bez bariér a bezpečně pro vaše zdraví – odkudkoli v České republice...

Více o festivalu australských a novozélandských filmů najdete zde: aussieakiwi.cz.

A připojte se na FB událost.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít