WOMEX 2020: V rytmech world music

Tak vysokou koncentraci talentů současné world music scény nenajdete nikde jinde než na vyhlášené přehlídce WOMEX. Zástupci hudebního průmyslu se sem nesjíždí pouze kvůli koncertům, konferenci a setkávání, ale i kvůli vyhlášenému filmovému programu. Nyní už nemusíte vlastnit hudební nakladatelství, abyste se letos mohli zúčastnit tohoto programu. Ve spolupráci s přehlídkou WOMEX přinášíme výběr těch nejlepších filmů nejen z letošního programu všem hudebním fanouškům.

Již 26. ročník přehlídky WOMEX, který se uskutečnil v digitální podobě poslední týden v říjnu, nabídl přes dvě desítky filmů akreditovaným návštěvníkům. Pečlivě vybrané filmy ukazují obrovskou energii, která se ukrývá za jednotlivými hudebními projekty z celého světa. Poznejte i vy, jak hudba může rozvíjet různé komunity a podílet se na utváření naší blízké budoucnosti.

V rámci programového speciálu nabízíme českým divákům exkluzivní záznam koncertu Báry Zmekové, která byla vybrána porotou, aby zastupovala Českou republiku na letošním ročníku. Její vystoupení pro WOMEX 2020 můžete sledovat zdarma od 19. do 22. listopadu.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít