Fotografie není k dispozici.

Pavel Cuzuioc (Rumunsko)

Pavel Cuzuioc was born in 1978, in Chisinau, Republic of Moldova. He studied law in Bucharest, Romania and graduated from the State University of Moldova. In 2000, he moved to Vienna, Austria, where he took a Post-Graduate Diploma in International Studies at the Diplomatic Academy. From 2003, he followed courses on film directing and film production at the Vienna Film Academy, and since then has been working as a filmmaker.

Filmografie

  • Secondo Me
    2016
  • Raisa
    2015
  • Digging for Life
    2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít