Fritz Ofner (Rakousko)

Fritz Ofner is a documentary filmmaker and lives in Vienna. He was born in Friesach in 1977 and studied Journalism and Cultural Anthropology in Vienna. After graduating he worked as an NGO activist, freelance journalist and TV producer. Extensive travel through Asia, Africa and Latin America eventually led him to documentary film. His films premiered at Festivals like Locarno, Nyon and CPH:DOX and were broadcasted by more than a dozen TV stations, including ARTE, ZDF/3SAT, ORF, BR and SRF.

Filmografie

 • Die Weltherrschaft
  2017
 • Weapon of Choice
  2017
 • Libya Hurra
  2012
 • Beirut Blend
  2012
 • Evolution Der Gewalt / The Evolution of Violence
  2011
 • From Baghdad to Dallas
  2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít