Fotografie není k dispozici.

Kateřina Hager (Česká republika)

Absolvovala magisterské studium v oboru sociokulturní antropologie na UK v Praze, filmovou tvorbu studovala na Prague Film School. V roce 2012 založila vlastní produkční společnost Bohemian Productions, která se zaměřuje především na dokumentární tvorbu. Dlouhodobě se věnuje tématům reflektujícím současnou společnost, dokumentárním filmům pro mládež a projektům z oblasti hudby.

Jako režisérka debutovala celovečerním dokumentárním filmem Děti flamenka, jenž byl uveden na řadě filmových festivalů a ve Francii nominován na mezinárodní filmovou cenu PriMed 2014. Dokumentární film Děti online, jenž vznikl v koprodukci s Českou televizí, se promítal na téměř třiceti mezinárodních festivalech a probojoval se do finále prestižní mezinárodní soutěže Japan Prize 2017.

Filmografie

 • Manželství
  2021
 • Děti online
  2017
 • Pocta učitelům hudby
  2016
 • Děti flamenka
  2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít